top
logo


Home Profily členů
Profily členů PDF Tisk Email

 

Klub vzniknul díky fandům do leteckého modelářství. V této části bychom rádi věnovali pár slov o současných členech LMK Tetín.


Vlasta Závora

Spoluzakladatel a současně náčelník klubu. Modelář podle všech měřítek. Více...


Míra Vrátný

Modelář každým coulem. Věnuje se stavbě modelů podle plánků i staví z komerčních stavebnic. Jeho rozsah jde od větroňů a po akrobatické obří modely.


Josef Fořt

Modelář každým coulem. Věnuje se stavbě modelů podle plánků i staví z komerčních stavebnic. Jeho rozsah jde od větroňů a po akrobatické obří modely.


Tomáš Mayer

Létaní se věnuje již delší dobu a ve svém hangáru má zásobu letadel. Všechny ze stavebnic, na tu pravou modelařinu se zatím nezaměřuje.


Pavel Bára

V klubu je již delší dobu. V současné době ho nejvíce baví stavět modely od začátku do konce. Návrh konstrukce, 3D model, podklady pro frézku, vlastní stavba a pak do vzduchu. Pokud něco nevyjde, tak opět do dílny.


Josef Slavík

Je to čistokrevný vrtulníkář. Lítá  elektro,ale i vrtulníky se spalovacím motorem.Letadlum fandí už od mala.  Pustil se do  stavby modelu letadla " Aerocommander 100", na pohon benzínovým motorem o obsahu 30ccm. Stavba se mu náramně povedla, a model byl úspěšně zalétán na jaře 2014.V současné době staví akrobatické 3D letadlo klasickou konstrukcí. Tak se tešíme na jeho zálet!


Viktor Boháček

Jeho doménou jsou žhavíky.


Milan Hloušek

Nedávno přibyl do klubu ale jeho hangár se už pomalu také rozrůstá.


Milan Krejsa

Čistokrevný elektroletec.


Jaroslav Hrášek

Modelář který to s elektropohonem v modelech začínal už koncem 80.letech minulého století. A od té doby na nic jiného nelítá.


František Tůma

Je to prostě jeden z našich členů

 

bottom

Založeno na Joomla!, XHTML and CSS.