top
logo


Home Rainbow EP

Autor modelu: Pavel Bára

Výrobce: Phoenix

Cvičný hornoplošník pro elektromotory. Konstrukční trup a křídlo s polosouměrným profilem, ovládaná křidélka, směrovka, výškovka.

Rainbow EP je vhodný jako dokonale relaxačně-rekreační hornoplošný model s elektrickým pohonem pro každého pilota. Pod dohledem zkušeného kolegy si na něj může troufnout i úplný začátečník - i když napůl průhledné duhové žbrdličkové pohádky může být pro roli prvního "vozembouchu" trochu škoda.

Trup modelu je lehké, ale přitom překvapivě robustní celobalsové konstrukce s prosklenou kabinou, laminátovým krytem motoru a odnímatelným krytem prostoru pro akumulátory na spodní straně. Křídlo se profilem s rovnou spodní stranou je rovněž celobalsové, jednodílné, s křidélky ovládanými dvěmi servy. K trupu se upevňuje polyamidovými šrouby. Ocasní plochy jsou z lehké balsy, celý model je potažen nažehlovací fólií Oracover (zčásti transparentní). Podvozek je ostruhový, s duralovými hlavními nohami s laminátovými "botičkami" a řiditelnou ostruhou.

Stavebnice obsahuje: sestavený a potažený trup, křídlo a ocasní plochy, laminátový kryt motoru, laminátové kryty kol, duralový podvozek s lehkými pěnovými koly a řiditelnou ostruhou, drobné příslušenství, aršík samolepek a obrázkový návod ke stavbě

Technické údaje:

Rozpětí 1600mm
Délka 1100mm
Nosná plocha 48dm2
Hmotnost 1700g
Ovládané funkce S,V,Kř,M


bottom

Založeno na Joomla!, XHTML and CSS.